Oslavy narozenin Barona Ringhoffera

Přijeďte do Pivovaru Velké Popovice oslavit narozeniny jeho zakladatele, barona Františka Ringhoffera, který byl významným průmyslníkem své doby, starostou pražského Smíchova a poslancem Českého zemského sněmu. Na 28. dubna 2017 připadají jeho 200. narozeniny. A pivovar je oslaví, jak se patří!

Vyrazte na výlet do malebného Ladova kraje a Pivovaru Velké Popovice, který patří k nejkrásnějším u nás. Na speciální prohlídku k 200letému výročí jeho zakladatele můžete vyrazit po celý prodloužený víkend, od pátku 28. dubna až do pondělí 1. května. Přivítá vás zde sám baron osobně, a kdo ví, třeba si s vámi připije na zdraví!

Dozvíte se více o zakladatelské rodině Ringhofferů a baronovi Františkovi II. obzvláště. Projdete si výrobní i historické prostory pivovaru, potkáte živého maskota pivovaru, kozla Oldu a v pivovarských sklepích si užijete rozšířenou ochutnávku piv, která pivovar vaří. Na trase vás budou čekat soutěžní otázky o Řád barona Ringhoffera a další originální pivní ceny z Kozlova obchodu.

Časy speciálních prohlídek:

28. 4. (PÁ) v 18 a 19 hodin

29. 4. – 1. 5. (SO – PO) v 11, 13 a 15 hodin


Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme prohlídky zarezervovat předem na telefonním čísle +420 323 683 425 nebo na exkurze@kozel.cz. Rezervaci je třeba uplatnit alespoň 15 minut před začátkem prohlídky, poté propadá.

Těšíme se na vás!