Kozlův obchod

Triko s dlouhým rukávem Kozel bílé

Triko s dlouhým rukávem s logem Kozel na prsou a podobiznou Kozla na zadních nohou nesoucím půllitr poctivého piva nabízíme ve dvou variantách. Ať už jste příznivci bílé či černé (magie a módy), slušet vám bude v obou provedeních.

Dřevěná pohlednice Kozel

Pozdravujte na všechny strany dřevěnou pohlednicí Kozel! Potěší každého adresáta, kvalitní materiál je ideální i jako obraz na stěnu!

Klokanka Kozel hnědá

Hnědá mikina s klokaní kapsou s potiskem „Kdo umí, umí“ a logem Kozel na hrudi je přesně ten kus oblečení, který vzbuzuje ambivalentní pocity. Vy si ji zamilujete, zatímco vaše manželka nebo partnerka ji bude nenávidět, protože jí budete chtít nosit pořád, až do roztrhání. A že taková poctivá mikina něco vydrží.

Grilovací zástěra Kozel

Ať už jste v kuchyni, za barem nebo na zahradní grilovačce, praktická zástěra Kozel by neměla chybět v žádné kuchařské výzbroji. Univerzální střih padne všem mírám a kvalitní materiál ochrání vaše oblečení od nechtěných suvenýrů.

Kozlova škola čepování piva

Dárkový poukaz pro 1 osobu na zážitkový program Kozlova škola čepování piva v českém jazyce. Hledáte opravdu originální dárek? Darujte svým přátelům, rodině nebo sobě poukaz na Kozlovu školu čepování piva v Pivovaru Velké Popovice. Čeká vás jedinečný pivní zážitek.

Trkací půllitr Kozel

Originál s kozlím motivem, který nesmí chybět v žádné sbírce pivních sklenic. Unikátní půllitr s plastickým motivem kozlí hlavy, která trkne při každém přípitku. Je vyroben z kvalitního skla s uchem ve tvaru kozího rohu. Tímto kouskem skla potěšíte každého milovníka poctivého piva z Velkých Popovic.